skip to Main Content
0212 856 23 34

SERVİSLERİMİZ

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

Laptop Servisi Ve Tamiri

Laptop Servisi ve Tamiri

Her markaya ait laptop/dizüstü bilgisayarlarınızın hem donanım hem de yazılım sorunlarını çözüyoruz.

Apple Macbook Servisi

Apple Macbook Servisi

Apple markasına ait iMac, Macbook ve iPad cihazlarınızın yazılım, donanım ve teknik servis işlemlerini garanti vererek yapıyoruz.

Beylikdüzü laptop servisi olarak, tüm dizüstü bilgisayarlarınızda sizlere etkili çözümler sunmaktayız. Ülkemizde ve dünyamızda değişen çalışma koşulları, laptop cihazları daha önemli bir hale getirmiştir. Özellikle de home office çalışanlar, tüm işlerini taşınabilir bilgisayarlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu durumda taşınabilir bilgisayarların bakım ve onarım işlemleri büyük bir önem kazanmaktadır. Zira bu cihazlar, bir çalışan ya da kurum için en hayati organlardan biri halini almıştır.

Beylikdüzü laptop tamiri hizmetlerimiz, Apple servisi ve laptop servisi olarak ele alınabilir. Burada hem Apple marka ürünleri hem de tüm laptop cihazları üzerinden teknik servis desteği verilmektedir. Verilen bu destek kapsamında;

 • iPad teknik servisi
 • iMac teknik servisi
 • iPhone teknik servisi
 • Macbook teknik servisi ve
 • Laptop tamiri hizmetleri bulunmaktadır.

Yukarıda yer alan hizmetler kapsamında;

 • Batarya değişimi
 • Anakart tamiri
 • Depolama alanı yükseltme
 • İşletim sistemi kurma ve güncelleme
 • Ekran tamiri
 • Klavye değişimi
 • RAM yükseltme

gibi çözümler üretilmektedir. Bu sayede Apple ya da diğer tüm laptop markaları söz konusu olduğunda bizden yardım alabilirsiniz. Beylikdüzü laptop ve Apple servisi olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük gurur duymaktayız!

Beylikdüzü Apple Servisi

Beylikdüzü Apple servisi olarak, uzman personel kadromuz ile tüm cihazlarınızın tamir işlemlerini üstlenmekteyiz. Bu sayede cihazlarınızın orijinal parça değişimi ihtiyaçlarını birinci elden tamamlamaktayız. Günümüzde büyük bir değer kazanan orijinal parça değişimi sayesinde cihazlarınızın ömrünü uzatabilir ve en az 1 yıl daha garantili bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Apple teknik destek ekiplerimiz, ihtiyacınız doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir. Bu nedenle ilk olarak sorunu ve soruna ilişkin diğer bilgileri öğrenmemiz gerekir. Bunun için bize mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu sayede daha hızlı ve etkili bir iletişim yolunu tercih etmiş olursunuz. İletişime geçtikten sonra gerekli bilgiler istenmektedir. Bu sayede soruna ilişkin daha net hususlar tespit edilebilir. Bu noktada, sorunlarınızın tespitini yaparken sizden herhangi bir ücret talep etmeyiz. Bu nedenle cihazınızı tamir ettirmeden de sorunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Eğer isterseniz size sunduğumuz fiyat teklifini kabul ederek de tamir işlemlerini bir an önce başlatabilirsiniz.

Beylikdüzü iMac ve Macbook Servisi

Beylikdüzü laptop servisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasında iMac ve Macbook cihazlarının tamir işlemleri de yer almaktadır. Bu işlemlerden faydalanarak kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlarınızı daha rahat bir şekilde giderebilirsiniz. Özellikle de kurumların ihtiyacı olan iMac ve Macbook teknik servis desteği, aksatılmaması gereken hizmetler arasında yer almaktadır.

Beylikdüzü Apple Servisi Fiyatları

Apple teknik servis fiyatları, cihazların sorununa göre değişiklik göstermektedir. Buna bağlı olarak cihazların tamir edilme sürelerinde de değişiklikler söz konusu olmaktadır. Eğer basit bir işlem gerçekleştirilecekse, cihazlarınız 2 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir. Ancak daha kapsamlı sorunlarda, 10 iş gününü aşan bir süreç söz konusu olabilir.

Beylikdüzü Laptop Servisi

Laptop tamiri ve bakımı, aksatılmaması gereken işler arasındadır. Zira tamiri geçiştirilen bilgisayarlar hem daha yavaş çalışır hem de ömrü kısalır. Bu nedenle Beylikdüzü laptop tamiri desteği veren yetkili firmalarla iletişime geçmeniz gerekir. Alanında 12 yılın üzerinde bilgi birikimi olan Beylikdüzü laptop servis ağımız sayesinde, çekinmeden bizden destek alabilirsiniz. Bu sayede laptop bakımlarını aksatmadan uygun fiyatlara tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Laptop Batarya Değişimi

Laptop bataryaları, uzun süreli kullanımlarda kapasitesinin altında hizmet vermeye başlar. Zira belirli bir sayıda tam dolum gerçekleştiren bu bileşenler, kapasitelerinin bir kısmını yitirmeye başlar. 2 yılda bir defa batarya değişimi sayesinde hem daha uzun süreli kullanımlar elde edebilir hem de cihazlarınızda oluşabilecek riskleri azaltabilirsiniz. Beylikdüzü laptop servisi olarak bu hizmeti, “orijinal batarya değişimi” kapsamında sunmaktayız. Bu sayede cihazlarınızda sahte parça kullanımının önüne geçebilirsiniz.

Laptop Ekran Değişimi

Ekranlar, laptopların en önemli birimleri arasındadır. Ancak laptop kasaları inceldikçe, ekranların da inceldiğini görmekteyiz. Bu durum ekranları darbelere karşı daha hassas kılmaktadır. Eğer laptop ekranında çatlak ya da kırılma varsa, vakit kaybetmeden değişim yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede tabiri caizse bir “saatli bomba” ile çalışmamış olursunuz. Beylikdüzü laptop tamiri servisi olarak orijinal ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, hemen iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Laptop Markaları Teknik Servisi

Beylikdüzü laptop servis desteği olarak; Dell, Macbook, Asus, Acer, Casper, Lenovo ve Samsung başta olmak üzere tüm laptop markalarının tamir işlemlerini yürütmekteyiz. Orijinal parça değişimi yaparak cihazlarınızı muhtemel risklere karşı koruyor ve daha uzun süreli çalışmalarını sağlıyoruz. Eğer Beylikdüzü laptop onarım servisi arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Back To Top